Namiot

Dziewczynki dostały ostatnio "namiocik". Marysia spała w nim kilka nocy, a teraz często się do niego chowa i bawi w nim. Julia dzisiaj po raz pierwszy postanowiła wjechać do namiotu i tak się jej podobało, że w ogóle nie chciała z niego wychodzić….

Dodaj komentarz