Jest szansa na piątkowe wyjście. Jeśli w badaniach będzie wszystko w porządku to po ostatniej dawce antybiotyku dożylnego może Jula zostanie wypisana.
Dziś z PEGa też ciekło, ale dowiedziałam się, że to może być (znów "może", ale na OIOMie większość jest "może" – trzeba przywyknąć) skutek obkurczania się pooperacyjnej opuchlizny. Obrzęk się zmniejsza i robi się rozszczelnienie. Trzeba wtedy podciągnąć PEGa (nauczę się tego przed wypisem) i przeciekanie ustaje. Proste… Hmm…