Nowy Rok bieży

Szykujemy się do pożegnania roku 2009.

Był jaki był. Dobry czy zły – nie wiem…

Przyniósł bardzo wiele doświadczeń, tyle samo miłych i słodkich co smutnych i gorzkich. Zasiał w naszych sercach dużo radości, ale też dużo nowych lęków. Był to rok budowania więzi, rok różnych działań i przemyśleń.

Czego życzymy Wam i sobie z okazji przychodzącego Nowego Roku?

Hmm… Chciałoby się tego więcej i owego mniej… Może po prostu:

 

Niech nie zabraknie nam sił do przeżywania każdego dnia,

do przyjmowania każdego nowego doświadczenia.

Niech będzie w nas więcej miłości do drugiego człowieka,

więcej wiary i jeszcze wiecej nadziei.

Dodaj komentarz