Chciałabym sprzedać wanienkę po Julce. Służyła nam ponad półtora roku. Wanienkę sprzedajemy bez foczki widocznej na zdjęciach. Pieniądze ze sprzedaży trafią z powrotem na fundacyjne konto Julii. Najbardziej zależy nam żeby służyła jakiemuś dziecku, a nie kurzyła się w naszej łazience. Niestety nie możemy jej odstapić, gdyż nie jest naszą właśnością (należy do fundacji)…
http://julinek.blox.pl/2007/08/Nowy-mebel-1.html
Ponadto sprzedać też chcemy nocnik. Niestety straciłam nadzieję na jego wykorzystanie. Radzimy sobie innymi sposobami. Mam nadzieję, że komuś się przyda.
http://julinek.blox.pl/2008/01/Nocnik.html
W razie pytań piszcie na aniabartczak@gmail.com