Halo Dziadku!

Od kiedy mama Leny pewnego piątku przyniosła nam teledyski i piosenki Bebe Lilly, Jula uwielbia piosenkę "Halo Dziadku" – teledysk leci też na "MiniMini". Gdy tylko się ją zanuci od razu się cieszy i kręcąc głową pokazuje na komputer, bo tam są teledyski.

Co do naszego chorowania – to wczoraj wieczorem jeszcze miała 37,8stC, nie wiem skąd, bo kataru jakoś strasznego nie ma, w rurce w miarę czysto, a zęby już te co miały wyjść to wyszły. Hmm… Nie wiem sama. Dziwne takie – może przesilenie wiosenne.

Dodaj komentarz