21 marca 2007 uczniowie katowickiego VLO przedstawili sztukę „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza, a dochód ze sprzedaży biletów przekazali na subkonto Julii, za co jesteśmy im PRZE-wdzięczni…
O wydarzeniu tym napisał Dziennik Zachodni: http://katowice.naszemiasto.wp.pl/wydarzenia/713289.html
21 kwietnia 2007, w sobotę, zagrają jeszcze raz…