Są już zdjęcia (TUTAJ) z koncertu charytatywnego, który odbył się 1 marca br. w klubie Ave Cezar w Lubinie.
Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy organizatorom, wykonawcom i uczestnikom koncertu!!!
Po prawie 11 latach z rdzeniowym zanikiem mięśni Julia biega po niebieskich polanach. Ten blog jest pamiątką dla tych, którzy nie chcą zapomnieć i świadectwem dla tych, którzy jej nie poznali…
Są już zdjęcia (TUTAJ) z koncertu charytatywnego, który odbył się 1 marca br. w klubie Ave Cezar w Lubinie.
Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy organizatorom, wykonawcom i uczestnikom koncertu!!!