Trzeci ząb

Wybił się w końcu dzisiaj w nocy (górna prawa jedynka)… Szkoda tylko, że to nie koniec ślinotoku, bo w kolejce czekają dwa następne (już widać dwie dwójki górne pod dziąsłem). Wkrótce fotkę wstawię, jak mi się uda zrobić…

Dodaj komentarz