Zainspirowana przez mamę Precla i dr W. zaczynam pisać… Chcę podzielić się z wszystkimi tym, co nas spotkało (o tym zaraz) i jak z tym żyjemy. Trochę zajmie mi dotarcie do momentu w jakim jesteśmy teraz (nie sposób w jednym zdaniu streścić ostatnie 5 miesięcy). Ale do rzeczy…