Dzień Dziecka

Zrobiło się ciepło i wakacyjnie… Jeszcze tylko dwa tygodnie lekcji i witajcie wakacje!!!

Dzień Dziecka z kilkudniowym opóźnieniem spędziliśmy w lesie… a dokładnie w leśniczówce. Przyjaciele taty zorganizowali wielki zjazd dzieci z rodzicami. Były podchody, trampolina i dmuchany zamek, różne zabawy, ognisko… Była też  piękna pogoda, odpowiednia – słoneczna, ale też przyjemnie wietrzna.

Dodaj komentarz