Rekolekcje w Świdrze

W tym roku spędziliśmy nasze coroczne wspólnotowe rekolekcje w Świdrze k/Warszawy. Po czterech latach, wróciliśmy do naszego ulubionego wakacyjnego miejsca.

Wieczorami koło Julki łóżka zbierała się grupka najmłodszych pociech stęsknionych za bajkami 🙂

Rekolekcje skończyły się w czwartek, ale my zostaliśmy jeszcze na weekend w Józefowie. Największą atrakcją były kucyki. Poza tym spacerowaliśmy i robiliśmy NIC… czyli błogi wypoczynek 🙂

Cały 10-dniowy wypad zakończyliśmy w warszawskiej Arkadii, na kawie z okazji siódmych urodzin Julki.

Dodaj komentarz