Magnesy

Nie wiem czy wiecie, ale Jula kolekcjonuje magnesy z różnych stron świata. Ma już małą kolekcję, która ozdabia tablicę przy jej łóżku. Na tablicy są pamiątki z wycieczek naszych wspólnych, indywidualnych, z wypraw dziadków, przyjaciół… Są magnesy z Krakowa, Zakopanego, Góry św. Anny, Belgi, Holandii, Francji, Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich, Tunezji, Włoch… Są też inne magnesiki, w końcu to tablica magnetyczna 🙂

Dodaj komentarz