Pierwszy spacer 2013

Nareszcie doczekaliśmy się wiosny za oknem… Odkurzyliśmy wózek i zrobiliśmy sobie krótki spacerek. Krótki, bo nasza bateria w respiratorze straciła moc :/

Jutro wyjdziemy na dłużej… oby tylko było tak przyjemnie jak dziś!

Dziadek zaczął obrządki w ogródku, więc już niedługo będziemy mogli sobie piknikować na zielonej trawce 🙂

Dodaj komentarz