Nie lepiej…

Niestety Julii stan zdrowia nie poprawił się. Wręcz jest gorzej. Na jutro zaplanowano bronchoskopię.

Dziś Jula przespała cały dzień, bo miała wysoką gorączkę. Przełączyli ją też na respirator szpitalny.

W domu jakiś wirus, ogólnie „BLE”…

 

Ale jak ktoś kiedyś zaśpiewał „…ta zima kiedyś musi minąć” – trzymamy się tego i idziemy do przodu… 

Dodaj komentarz