Dziewczynki coraz częściej bawią się razem… Tzn. Marysia kładzie na stoliku przedmiot zabawy np. domek Kubusia Puchatka, następnie pyta Julki kim chce być, włada jej zabawki do ręki… Kiedy przygotowuje piknik, to Jula dostaje od Marysi porcję zgodnie z tym co Jula wybierze. Marysia już coraz cierpliwiej czeka na Julinkowe mrugnięcia oczami. Maja też obie fazę na Barbie, przy czym Marysia chce oglądać non stop „Barbie i Trzy Muszkieterki” a Julia „Barbie w świecie mody” – hmm, to wiele mówi o moich córkach 🙂 Jedna bohaterka, druga modelka 🙂