Otwarcie sezonu na Amalce

Dziś Julka otworzyła sezon na działce. Amalka, tam moi rodzice mają domek letniskowy, to wieś na jeziorem Gowidlińskim, ok. 80km od Gdańska. Pierwszy raz Jula jechała w dłuższą trasę w nowym foteliku i z respiratorem. Na początku była trochę przestraszona, ale później się przekonała do jazdy i patrzyła przez okno, aż zasnęła. Na działce nawdychała się dymu z ogniska i z grilla, złapała słońca trochę i podziwiała roślinki. Nad jezioro jeszcze nie poszliśmy, bo nasz wózek nie nadaje się spacer po wertepach z respi…

w samochodzie

na działce

wcinam paluszka

z mamą

dym

Dodaj komentarz